Západočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
ZČ liga muži
ZČ liga starší žáci
ZČ liga starší žákyně
Rozpis soutěže
ZČ liga starší žákyně
ZČ liga mladší žáci
ZČ liga mladší žákyně
Krajské školní ligy
Tomáš Krosnař
Post
Mateřský klub
Bohemia Sekt St.Plzenec
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1983
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
64
Starty
Český pohár mužů
02.09. [AN006]
Starý Plzenec "A" - VŠ Plzeň
21 : 23
3 branek
ZČ liga muži
05.06. [A89]
Starý Plzenec "A" - Sokolov
33 : 19
7 branek
21.05. [A78]
Starý Plzenec "A" - Košutka B
28 : 19
7 branek
14.05. [A74]
Šťáhlavy - Starý Plzenec "A"
24 : 19
2 branek
07.05. [A67]
Starý Plzenec "A" - Bolevec "B"
24 : 16
8 branek
30.04. [A65]
Plzenec "B" - Starý Plzenec "A"
18 : 32
6 branek
17.04. [A56]
TJ Loko Plzeň - Starý Plzenec "A"
22 : 19
4 branek
09.04. [A55]
Starý Plzenec "A" - VŠ Plzeň "B"
24 : 22
7 branek
01.04. [A47]
Rokycany "B" - Starý Plzenec "A"
19 : 31
1 branek
30.10. [A44]
Sokolov - Starý Plzenec "A"
16 : 37
2 branek
23.10. [A38]
Starý Plzenec "A" - Třemošná
20 : 18
5 branek
17.10. [A33]
Košutka B - Starý Plzenec "A"
21 : 21
1 branek
09.10. [A29]
Starý Plzenec "A" - Šťáhlavy
16 : 18
3 branek
03.10. [A22]
Bolevec "B" - Starý Plzenec "A"
25 : 26
1 branek
26.09. [A20]
Starý Plzenec "A" - Plzenec "B"
18 : 21
1 branek
18.09. [A11]
Starý Plzenec "A" - TJ Loko Plzeň
16 : 21
1 branek
10.09. [A10]
VŠ Plzeň "B" - Starý Plzenec "A"
23 : 18
0 branek
04.09. [A02]
Starý Plzenec "A" - Rokycany "B"
28 : 24
2 branek
29.05. [A83]
Třemošná - Starý Plzenec "A"
20 : 27
3 branek
Předchozí kola
Sezona 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
Tachov "A" - Loko Cheb
15 : 19
video
online
VŠ Plzeň - DHC Plzeň A
26 : 8
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
VŠ Plzeň
10
9
1
0
266 : 101
19
2
DHC Plzeň A
10
6
1
3
170 : 157
13
3
Loko Cheb
10
6
0
4
189 : 153
12
4
HC Plzeň
10
5
2
3
172 : 167
12
5
Tachov "A"
10
1
0
9
142 : 200
2
6
DHC Plzeň B
10
1
0
9
109 : 270
2
Tabulka střelců
Michaela Buchlovská
Lokomotiva Cheb
67
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
55
Eliška Janoušková
HC Plzeň
46
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Buchlovská
Lokomotiva Cheb
11
Anna Haberová
HC Plzeň
10
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
12
Lucie Křížová
HC Plzeň
10
Kateřina Dubská
Lokomotiva Cheb
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.