Západočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
ZČ liga muži
Rozpis soutěže
ZČ liga muži
ZČ liga starší žáci
ZČ liga starší žákyně
ZČ liga mladší žáci
ZČ liga mladší žákyně
Krajské školní ligy
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Adolf Pavlíček
TJ Sokol Šťáhlavy
1
Aleš Bělík
Tatran Třemošná
17
Daniel Graf
TJ Lokomotiva Plzeň
1
David Žilák
TJ Košutka "B"
1
Filip Ramajzl
BHS Starý Plzenec "B"
1
Jakub Schwetz
BHS Starý Plzenec "A"
2
Jakub Klička
HK Rokycany "B"
2
Jakub Neuwirth
HC Gymnázium Sokolov
8
Jakub Fencl
HK Rokycany "B"
16
Jan Čákora
Tatran Třemošná
1
Jan Sklenář
TJ Sokol Šťáhlavy
2
Jan Calta
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
5
Jan Hruška
BHS Starý Plzenec "A"
7
Jan Bernard
Tatran Třemošná
10
Jaroslav Jan
TJ Lokomotiva Plzeň
4
Jiří Kokoška
TJ Sokol Šťáhlavy
1
Jiří Vokurka
HK Rokycany "B"
2
Jiří Zeleňanský
HK Rokycany "B"
2
Jiří Belbl
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
10
Jiří Pecka
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
11
Karel Vícha
BHS Starý Plzenec "B"
1
Karel Kolář
TJ Košutka "B"
2
Karel Duffek
Sokol Bolevec "B"
6
Luboš Vála
BHS Starý Plzenec "A"
1
Lukáš Choulík
TJ Košutka "B"
2
Marcel Ladka
HC Gymnázium Sokolov
1
Marek Zíka
BHS Starý Plzenec "A"
1
Marek Procházka
TJ Košutka "B"
3
Martin Perník
TJ Lokomotiva Plzeň
1
Martin Vacek
Tatran Třemošná
1
Martin Rybák
TJ Lokomotiva Plzeň
2
Martin Stuchl
BHS Starý Plzenec "B"
3
Martin Csengö
BHS Starý Plzenec "B"
3
Martin Lanzendorf
Sokol Bolevec "B"
20
Michal Kreč
BHS Starý Plzenec "A"
1
Michal Horejš
Tatran Třemošná
9
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
5
Miroslav Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
24
Oleksandr Drohobetskyy
BHS Starý Plzenec "A"
3
Ondřej Duspiva
BHS Starý Plzenec "B"
10
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 18. kolo - výsledky
video
online
Třemošná - Plzenec "B"
26 : 18
video
online
Šťáhlavy - TJ Loko Plzeň
21 : 21
video
online
Starý Plzenec "A" - Sokolov
33 : 19
video
online
Košutka B - Bolevec "B"
27 : 28
video
online
VŠ Plzeň "B" - Rokycany "B"
32 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
VŠ Plzeň "B"
18
15
1
2
428 : 327
31
2
TJ Loko Plzeň
18
14
1
3
427 : 300
29
3
Šťáhlavy
18
10
3
5
381 : 322
23
4
Starý Plzenec "A"
18
11
1
6
437 : 366
23
5
Bolevec "B"
18
11
1
6
440 : 392
23
6
Třemošná
18
8
0
10
401 : 401
16
7
Košutka B
18
6
2
10
401 : 410
14
8
Rokycany "B"
18
6
1
11
383 : 433
13
9
Plzenec "B"
18
3
0
15
315 : 452
6
10
Sokolov
18
1
0
17
380 : 590
2
Tabulka střelců
Miroslav Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
130
Sergej Levčenko
HC Gymnázium Sokolov
119
Roman Půta
Sokol Bolevec "B"
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miroslav Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
24
Martin Lanzendorf
Sokol Bolevec "B"
20
Aleš Bělík
Tatran Třemošná
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Půta
Sokol Bolevec "B"
32
Sergej Levčenko
HC Gymnázium Sokolov
30
David Kopřiva
TJ Sokol Šťáhlavy
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.