Západočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
ZČ liga muži
Rozpis soutěže
ZČ liga muži
ZČ liga starší žáci
ZČ liga starší žákyně
ZČ liga mladší žáci
ZČ liga mladší žákyně
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Filip Ramajzl
BHS Starý Plzenec "B"
35
Petr Jícha
TJ Košutka "B"
35
Jakub Schwetz
BHS Starý Plzenec "A"
33
Tomáš Ryba
TJ Košutka "B"
32
František Čákora
Tatran Třemošná
32
Aleš Bělík
Tatran Třemošná
32
Petr Voves
BHS Starý Plzenec "A"
30
Jakub Ivanič
HK Rokycany "B"
30
Jan Hruška
BHS Starý Plzenec "A"
30
Karel Duffek
Sokol Bolevec "B"
30
Pavel Šindelář
Sokol Bolevec "B"
28
Martin Stuchl
BHS Starý Plzenec "B"
28
Pavel Dostál
Sokol Bolevec "B"
28
Richard Utler
BHS Starý Plzenec "B"
27
Jan Sklenář
TJ Sokol Šťáhlavy
26
Roman Doležal
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
26
Michal Kreč
BHS Starý Plzenec "A"
25
Lukáš Zíka
BHS Starý Plzenec "A"
24
Adam Skalický
HC Gymnázium Sokolov
24
Ondřej Duspiva
BHS Starý Plzenec "B"
24
Zdeněk Čelustka
Sokol Bolevec "B"
24
Jiří Belbl
HK Slavia VŠ Plzeň "B"
24
Karel Kolář
TJ Košutka "B"
23
Radek Sedláček
TJ Sokol Šťáhlavy
22
Lukáš Choulík
TJ Košutka "B"
22
Tomáš Bouda
HC Gymnázium Sokolov
22
Luboš Vála
BHS Starý Plzenec "A"
21
Martin Rybák
TJ Lokomotiva Plzeň
21
Jaroslav Rous
TJ Košutka "B"
21
David Kopřiva
TJ Sokol Šťáhlavy
21
Miloš Holub
Sokol Bolevec "B"
21
Eduard Wildt
TJ Lokomotiva Plzeň
20
Pavel Otto
BHS Starý Plzenec "B"
20
Martin Holzman
TJ Lokomotiva Plzeň
20
Jaroslav Tyml
TJ Sokol Šťáhlavy
19
Martin Perník
TJ Lokomotiva Plzeň
19
Václav Kuneš
TJ Sokol Šťáhlavy
19
Lukáš Míča
BHS Starý Plzenec "B"
18
Martin Csengö
BHS Starý Plzenec "B"
18
Jiří Zeleňanský
HK Rokycany "B"
17
Zpět
Další
Předchozí kola
Sezona 2 - 18. kolo - výsledky
video
online
Třemošná - Plzenec "B"
26 : 18
video
online
Šťáhlavy - TJ Loko Plzeň
21 : 21
video
online
Starý Plzenec "A" - Sokolov
33 : 19
video
online
Košutka B - Bolevec "B"
27 : 28
video
online
VŠ Plzeň "B" - Rokycany "B"
32 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
VŠ Plzeň "B"
18
15
1
2
428 : 327
31
2
TJ Loko Plzeň
18
14
1
3
427 : 300
29
3
Šťáhlavy
18
10
3
5
381 : 322
23
4
Starý Plzenec "A"
18
11
1
6
437 : 366
23
5
Bolevec "B"
18
11
1
6
440 : 392
23
6
Třemošná
18
8
0
10
401 : 401
16
7
Košutka B
18
6
2
10
401 : 410
14
8
Rokycany "B"
18
6
1
11
383 : 433
13
9
Plzenec "B"
18
3
0
15
315 : 452
6
10
Sokolov
18
1
0
17
380 : 590
2
Tabulka střelců
Miroslav Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
130
Sergej Levčenko
HC Gymnázium Sokolov
119
Roman Půta
Sokol Bolevec "B"
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miroslav Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
24
Martin Lanzendorf
Sokol Bolevec "B"
20
Aleš Bělík
Tatran Třemošná
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Půta
Sokol Bolevec "B"
32
Sergej Levčenko
HC Gymnázium Sokolov
30
David Kopřiva
TJ Sokol Šťáhlavy
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.