Západočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
ZČ liga muži
Rozpis soutěže
ZČ liga muži
ZČ liga starší žáci
ZČ liga starší žákyně
ZČ liga mladší žáci
ZČ liga mladší žákyně
Krajské školní ligy
Jan Krafka
Mateřský klub
TJ Košutka Plzeň
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
23.9.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
27.3. 13:00
AB097
Chodov - Kostelec n.H.
36 : 27
6.3. 17:00
AB089
Jičín "B" - Litovel
24 : 19
13.2. 13:00
AB070
Chodov - Jičín "B"
26 : 27
27.11. 17:00
AB049
Dvůr Králové - Kostelec n.H.
31 : 28
6.11. 17:30
AB032
Náchod - N.Veselí
30 : 31
3.10. 13:00
AB009
Chodov - Dvůr Králové
26 : 23
2 liga mužů JZČ
27.3. 17:00
AC097
Chodov B - Ledeč n.S.
32 : 34
13.2. 17:00
AC070
Chodov B - Rokycany
34 : 29
2.liga starších dorostenců Č
27.3. 15:00
AH097
Chodov - Liberec
30 : 26
13.2. 15:00
AH070
Chodov - Rokycany
40 : 18
26.9. 16:00
AH006
HC Plzeň - Lovosice
21 : 18
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
21.5. 16:00
AJK002
Jičín - Kopřivnice
23 : 34
Český pohár mužů
17.11. 17:00
AN068
Praha 4 - Brno
35 : 27
28.9. 16:00
AN054
Bohemians - Jičín
20 : 40
5.9. 17:30
AN003
Bolevec - Praha 4
22 : 32
Žákovská liga starších žáků
12.12. 17:20
AO015
Zruč n.S. - Karviná A
17 : 24
12.12. 16:40
AO014
Talent A - Č.Budějovice A
22 : 19
12.12. 16:00
AO013
Karviná A - Olomouc
20 : 5
12.12. 12:40
AO008
Talent A - Zruč n.S.
17 : 12
12.12. 12:00
AO007
Olomouc - HK KP Brno
6 : 25
1.liga žen
1.5. 15:30
AR118
Kobylisy - Olomouc j.
20 : 22
16.4. 11:00
AR110
HC Plzeň - Slavia j.
22 : 27
10.4. 15:00
AR107
Slavia j. - Olomouc j.
26 : 25
28.2. 18:00
AR064
HC Plzeň - SVŠ Plzeň A
26 : 23
27.2. 15:15
AR073
Astra - Zlín j.
22 : 27
13.11. 13:30
AR051
Astra - SVŠ Plzeň A
23 : 28
7.11. 15:30
AR046
Kobylisy - Astra
22 : 15
30.10. 10:00
AR038
Č.Budějovice - SVŠ Plzeň A
18 : 24
19.9. 15:00
AR011
Slavia j. - SVŠ Plzeň A
36 : 17
11.9. 17:00
AR005
Č.Budějovice - Olomouc j.
31 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 18. kolo - výsledky
video
online
Třemošná - Plzenec "B"
26 : 18
video
online
Šťáhlavy - TJ Loko Plzeň
21 : 21
video
online
Starý Plzenec "A" - Sokolov
33 : 19
video
online
Košutka B - Bolevec "B"
27 : 28
video
online
VŠ Plzeň "B" - Rokycany "B"
32 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
VŠ Plzeň "B"
18
15
1
2
428 : 327
31
2
TJ Loko Plzeň
18
14
1
3
427 : 300
29
3
Šťáhlavy
18
10
3
5
381 : 322
23
4
Starý Plzenec "A"
18
11
1
6
437 : 366
23
5
Bolevec "B"
18
11
1
6
440 : 392
23
6
Třemošná
18
8
0
10
401 : 401
16
7
Košutka B
18
6
2
10
401 : 410
14
8
Rokycany "B"
18
6
1
11
383 : 433
13
9
Plzenec "B"
18
3
0
15
315 : 452
6
10
Sokolov
18
1
0
17
380 : 590
2
Tabulka střelců
Miroslav Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
130
Sergej Levčenko
HC Gymnázium Sokolov
119
Roman Půta
Sokol Bolevec "B"
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miroslav Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
24
Martin Lanzendorf
Sokol Bolevec "B"
20
Aleš Bělík
Tatran Třemošná
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Půta
Sokol Bolevec "B"
32
Sergej Levčenko
HC Gymnázium Sokolov
30
David Kopřiva
TJ Sokol Šťáhlavy
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.