Západočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
ZČ liga muži
ZČ liga starší žáci
ZČ liga starší žákyně
Rozpis soutěže
ZČ liga starší žákyně
ZČ liga mladší žáci
ZČ liga mladší žákyně
Krajské školní ligy
Michal Nezbeda
Mateřský klub
TJ Košutka Plzeň
Rok narození
1985
Typ licence
Licence C
Platnost licence
20.7.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
3.4. 16:30
AC105
Bolevec - Talent Plzeň B
17 : 44
27.3. 16:00
AC102
Rokycany - Třeboň B
14 : 20
6.3. 16:00
AC089
Rokycany - Praha 4
19 : 36
26.2. 18:00
AC084
Strakonice - Písek
23 : 25
21.11. 16:00
AC044
VŠ Plzeň - Chodov B
28 : 23
24.10. 17:00
AC029
Písek - Sez. Ústí
21 : 20
26.9. 16:00
AC004
Rokycany - Chodov B
27 : 24
2.liga mužů SVČ
19.3. 10:00
AD093
Dukla jun. - Ml. Boleslav
28 : 28
6.11. 17:00
AD033
Louny - Ústí n.L.
30 : 24
3.10. 17:00
AD009
S.Vršovice - Ml. Boleslav
23 : 21
1.liga starších dorostenců
19.3. 14:00
AG093
Dukla - Frýdek-Místek
27 : 25
24.11. 19:30
AG083
Talent Plzeň - Kopřivnice
34 : 27
10.11. 20:00
AG028
Talent Plzeň - Zubří
37 : 28
2.liga starších dorostenců Č
6.3. 14:00
AH089
Rokycany - L.Vršovice
37 : 21
6.11. 14:30
AH033
Louny - Lovosice
29 : 29
3.10. 15:00
AH012
L.Vršovice - TJ Kutná Hora
46 : 25
26.9. 14:00
AH004
Rokycany - Chodov
31 : 30
1.liga mladších dorostenců Č
19.3. 12:00
AJ093
Dukla - Ml. Boleslav
38 : 7
26.2. 14:30
AJ084
Strakonice - Lovosice
27 : 28
6.11. 12:00
AJ033
Louny - Lovosice
27 : 25
1.liga mladších dorostenců-nadstavba 1-4
28.5. 14:00
AJK003
Dukla - Zubří
29 : 34
2.liga žen Č
26.2. 16:15
AS074
Strakonice - J.Hradec STD
16 : 22
16.10. 16:15
AS028
Strakonice - Most B
16 : 15
10.10. 15:00
AS019
Tachov STD - J.Hradec STD
20 : 19
1.liga starších dorostenek
14.11. 12:45
AU053
HC Plzeň - Písek
24 : 20
ZČ liga muži
5.6. 11:00
A89
Starý Plzenec "A" - Sokolov
33 : 19
22.5. 18:00
A79
VŠ Plzeň "B" - Třemošná
32 : 19
15.5. 15:00
A71
Sokolov - TJ Loko Plzeň
20 : 38
15.4. 19:00
A58
Rokycany "B" - Bolevec "B"
17 : 23
17.10. 18:00
A31
Bolevec "B" - TJ Loko Plzeň
19 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
Tachov "A" - Loko Cheb
15 : 19
video
online
VŠ Plzeň - DHC Plzeň A
26 : 8
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
VŠ Plzeň
10
9
1
0
266 : 101
19
2
DHC Plzeň A
10
6
1
3
170 : 157
13
3
Loko Cheb
10
6
0
4
189 : 153
12
4
HC Plzeň
10
5
2
3
172 : 167
12
5
Tachov "A"
10
1
0
9
142 : 200
2
6
DHC Plzeň B
10
1
0
9
109 : 270
2
Tabulka střelců
Michaela Buchlovská
Lokomotiva Cheb
67
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
55
Eliška Janoušková
HC Plzeň
46
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Buchlovská
Lokomotiva Cheb
11
Anna Haberová
HC Plzeň
10
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
12
Lucie Křížová
HC Plzeň
10
Kateřina Dubská
Lokomotiva Cheb
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.