Západočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
ZČ liga muži
Rozpis soutěže
ZČ liga muži
ZČ liga starší žáci
ZČ liga starší žákyně
ZČ liga mladší žáci
ZČ liga mladší žákyně
Krajské školní ligy
Barbora Měšťánková
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1988
Typ licence
Licence B
Platnost licence
28.1.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
8.5. 16:30
AC131
Bolevec - Sez. Ústí
21 : 36
10.4. 17:00
AC112
Písek - Bolevec
33 : 23
3.4. 16:00
AC107
VŠ Plzeň - Strakonice
21 : 25
19.2. 10:30
AC076
Rokycany - Sez. Ústí
21 : 24
13.2. 16:00
AC068
VŠ Plzeň - Bolevec
35 : 15
21.11. 16:30
AC046
Bolevec - Písek
19 : 24
24.10. 16:30
AC028
Talent Plzeň B - VŠ Plzeň
20 : 25
16.10. 15:30
AC019
Ledeč n.S. - Strakonice
18 : 33
26.9. 18:30
AC006
Talent Plzeň B - Písek
29 : 23
2.liga mužů SVČ
20.3. 17:00
AD094
Louny - TJ Sokol Bělá
53 : 16
26.2. 10:00
AD080
Dukla jun. - Most
38 : 14
12.12. 09:00
AD064
S.Vršovice - Most
24 : 20
6.11. 10:00
AD034
Dukla jun. - TJ Sokol Bělá
32 : 15
16.10. 10:30
AD019
Kolín - 1.HC Pardubice
25 : 21
1.liga starších dorostenců
1.5. 13:30
AG126
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
25 : 20
26.2. 14:00
AG080
Dukla - Třeboň
47 : 25
6.11. 14:00
AG034
Dukla - Talent Plzeň
25 : 26
26.9. 14:30
AG006
Talent Plzeň - Ostrava
32 : 16
2.liga starších dorostenců Č
20.3. 14:30
AH094
Louny - HC Plzeň
37 : 26
1.liga mladších dorostenců Č
1.5. 15:30
AJ126
Talent Plzeň - Ml. Boleslav
48 : 19
20.3. 12:00
AJ094
Louny - Talent Plzeň
32 : 29
6.11. 12:00
AJ034
Dukla - Talent Plzeň
29 : 24
24.10. 14:30
AJ028
Talent Plzeň - Louny
19 : 21
26.9. 16:30
AJ006
Talent Plzeň - Lovosice
26 : 31
2.liga mladších dorostenců Č
12.12. 11:00
AL064
Vršovice B - Třeboň
33 : 24
16.10. 13:00
AL019
Ledeč n.S. - Chrudim
18 : 20
2.liga žen Č
10.4. 15:00
AS106
Písek B - Astra STD
15 : 25
3.4. 11:00
AS097
Milevsko - Tachov STD
27 : 24
Žákovská liga starších žaček
6.3. 17:20
AZ079
Velké Meziříčí - Zlín "A"
18 : 21
6.3. 16:40
AZ078
Bohunice A - Slavia
11 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 18. kolo - výsledky
video
online
Třemošná - Plzenec "B"
26 : 18
video
online
Šťáhlavy - TJ Loko Plzeň
21 : 21
video
online
Starý Plzenec "A" - Sokolov
33 : 19
video
online
Košutka B - Bolevec "B"
27 : 28
video
online
VŠ Plzeň "B" - Rokycany "B"
32 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
VŠ Plzeň "B"
18
15
1
2
428 : 327
31
2
TJ Loko Plzeň
18
14
1
3
427 : 300
29
3
Šťáhlavy
18
10
3
5
381 : 322
23
4
Starý Plzenec "A"
18
11
1
6
437 : 366
23
5
Bolevec "B"
18
11
1
6
440 : 392
23
6
Třemošná
18
8
0
10
401 : 401
16
7
Košutka B
18
6
2
10
401 : 410
14
8
Rokycany "B"
18
6
1
11
383 : 433
13
9
Plzenec "B"
18
3
0
15
315 : 452
6
10
Sokolov
18
1
0
17
380 : 590
2
Tabulka střelců
Miroslav Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
130
Sergej Levčenko
HC Gymnázium Sokolov
119
Roman Půta
Sokol Bolevec "B"
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miroslav Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
24
Martin Lanzendorf
Sokol Bolevec "B"
20
Aleš Bělík
Tatran Třemošná
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Půta
Sokol Bolevec "B"
32
Sergej Levčenko
HC Gymnázium Sokolov
30
David Kopřiva
TJ Sokol Šťáhlavy
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.