Západočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
ZČ liga muži
Rozpis soutěže
ZČ liga muži
ZČ liga starší žáci
ZČ liga starší žákyně
ZČ liga mladší žáci
ZČ liga mladší žákyně
Krajské školní ligy
Richard Menšík
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
7.5. 15:30
AC127
Ledeč n.S. - Talent Plzeň B
36 : 31
2.liga mužů SVČ
7.5. 10:30
AD127
Kolín - TJ Sokol Bělá
39 : 19
13.3. 17:00
AD118
Jablonec - 1.HC Pardubice
24 : 19
11.12. 17:00
AD061
TJ Sokol Bělá - Kolín
30 : 27
5.12. 17:00
AD058
Most - 1.HC Pardubice
30 : 28
20.11. 18:00
AD046
Jablonec - Ústí n.L.
27 : 26
25.9. 10:00
AD001
Dukla jun. - Kolín
28 : 20
1.liga starších dorostenců
25.9. 14:00
AG001
Dukla - Bohunice
39 : 23
2.liga starších dorostenců Č
16.10. 14:30
AH022
Louny - Ml.Boleslav
31 : 22
1.liga mladších dorostenců Č
25.9. 12:00
AJ001
Dukla - Č.Budějovice
34 : 18
2.liga mladších dorostenců Č
7.5. 13:00
AL127
Ledeč n.S. - TJ košutka
34 : 28
13.3. 15:00
AL118
Jablonec - Chrudim
30 : 12
20.11. 16:00
AL046
Jablonec - Ústí n.L.
30 : 21
Český pohár mužů
19.9. 17:00
AN037
Liberec - Louny
19 : 31
2.liga žen Č
12.2. 17:00
AS065
Ústí n.L. - Kobylisy B
25 : 24
1.liga mladších dorostenek Č
12.2. 15:00
AW065
HK Spartak Ústí n.L. - Kobylisy
18 : 25
Severočeská liga muži
18.9. 15:00
MU006
Varnsdorf - Chemička "B"
27 : 29
Severočeská liga stžky
30.4. 13:40
3SD039
Mimoň - TJ Sokol Bělá
17 : 13
30.4. 12:20
3SD038
Most - Mimoň
18 : 9
30.4. 10:00
3SD028
TJ Sokol Bělá - Most
10 : 28
30.4. 09:00
3SD027
Liberec - Mimoň
24 : 9
Severočeská soutěž mlž A
19.9. 15:00
MA10009
Tygři Ústí - Liberec A
8 : 13
19.9. 12:45
MA10006
Liberec A - Lovosice A
10 : 23
19.9. 11:15
MA10004
Jablonec - Lovosice A
11 : 16
19.9. 09:45
MA10002
Lovosice A - Tygři Ústí
19 : 5
19.9. 09:00
MA10001
Liberec A - Jablonec
8 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 18. kolo - výsledky
video
online
Třemošná - Plzenec "B"
26 : 18
video
online
Šťáhlavy - TJ Loko Plzeň
21 : 21
video
online
Starý Plzenec "A" - Sokolov
33 : 19
video
online
Košutka B - Bolevec "B"
27 : 28
video
online
VŠ Plzeň "B" - Rokycany "B"
32 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
VŠ Plzeň "B"
18
15
1
2
428 : 327
31
2
TJ Loko Plzeň
18
14
1
3
427 : 300
29
3
Šťáhlavy
18
10
3
5
381 : 322
23
4
Starý Plzenec "A"
18
11
1
6
437 : 366
23
5
Bolevec "B"
18
11
1
6
440 : 392
23
6
Třemošná
18
8
0
10
401 : 401
16
7
Košutka B
18
6
2
10
401 : 410
14
8
Rokycany "B"
18
6
1
11
383 : 433
13
9
Plzenec "B"
18
3
0
15
315 : 452
6
10
Sokolov
18
1
0
17
380 : 590
2
Tabulka střelců
Miroslav Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
130
Sergej Levčenko
HC Gymnázium Sokolov
119
Roman Půta
Sokol Bolevec "B"
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miroslav Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
24
Martin Lanzendorf
Sokol Bolevec "B"
20
Aleš Bělík
Tatran Třemošná
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Půta
Sokol Bolevec "B"
32
Sergej Levčenko
HC Gymnázium Sokolov
30
David Kopřiva
TJ Sokol Šťáhlavy
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.