Západočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
ZČ liga muži
Rozpis soutěže
ZČ liga muži
ZČ liga starší žáci
ZČ liga starší žákyně
ZČ liga mladší žáci
ZČ liga mladší žákyně
Krajské školní ligy
Petr Sláma
Mateřský klub
SSK Talent 90 Plzeň
Rok narození
1993
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.3.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
1.5. 11:30
AH126
HC Plzeň - Ml.Boleslav
28 : 22
20.2. 10:45
AH074
HC Plzeň - Chrudim
25 : 18
28.11. 10:30
AH050
HC Plzeň - Rokycany
27 : 16
2.liga mladších dorostenců Č
24.10. 15:00
AL026
Úvaly - Jablonec
27 : 20
2.liga žen Č
12.9. 17:00
AS002
Kobylisy B - Most B
27 : 17
1.liga mladších dorostenek Č
20.2. 09:00
AW070
HC Plzeň - S.Vršovice
27 : 21
Společná regionální liga
24.10. 17:00
CR028
Sokol Úvaly - Libčice n. Vlt.
13 : 26
ZČ liga muži
5.6. 17:00
A87
Košutka B - Bolevec "B"
27 : 28
22.5. 18:15
A76
TJ Loko Plzeň - Bolevec "B"
20 : 25
8.5. 18:00
A68
VŠ Plzeň "B" - Šťáhlavy
19 : 19
10.4. 18:00
A53 - 18.ZŠ
Bolevec "B" - Sokolov
39 : 23
2.4. 17:00
A50
Šťáhlavy - Košutka B
23 : 16
29.5. 15:00
A83
Třemošná - Starý Plzenec "A"
20 : 27
ZČ liga starší žáci
5.6. 17:00
D58
Košutka - HC Plzeň
12 : 25
1.6. 16:30
D60
VŠ Plzeň - Talent B
25 : 11
26.5. 16:30
D57
HC Plzeň - Talent A
12 : 30
12.5. 16:30
D50
HC Plzeň - Talent B
21 : 15
10.5. 17:45
D47
Talent B - Talent A
14 : 46
20.4. 17:45
D37
Košutka - Talent A
13 : 22
5.4. 17:45
D32
Talent A - Talent B
42 : 14
25.10. 16:00
D023
VŠ Plzeň - HC Plzeň
27 : 14
30.9. 18:00
D015
Talent B - VŠ Plzeň
7 : 29
1.1. 00:00
D010
Košutka - Talent B
23 : 13
ZČ liga mladší žáci
4.5. 17:00
M43
VŠ Plzeň - Talent A
2 : 38
28.4. 16:30
M44
HC Plzeň - Talent B
4 : 17
2.4. 16:00
M30
Šťáhlavy - Talent B
13 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 18. kolo - výsledky
video
online
Třemošná - Plzenec "B"
26 : 18
video
online
Šťáhlavy - TJ Loko Plzeň
21 : 21
video
online
Starý Plzenec "A" - Sokolov
33 : 19
video
online
Košutka B - Bolevec "B"
27 : 28
video
online
VŠ Plzeň "B" - Rokycany "B"
32 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
VŠ Plzeň "B"
18
15
1
2
428 : 327
31
2
TJ Loko Plzeň
18
14
1
3
427 : 300
29
3
Šťáhlavy
18
10
3
5
381 : 322
23
4
Starý Plzenec "A"
18
11
1
6
437 : 366
23
5
Bolevec "B"
18
11
1
6
440 : 392
23
6
Třemošná
18
8
0
10
401 : 401
16
7
Košutka B
18
6
2
10
401 : 410
14
8
Rokycany "B"
18
6
1
11
383 : 433
13
9
Plzenec "B"
18
3
0
15
315 : 452
6
10
Sokolov
18
1
0
17
380 : 590
2
Tabulka střelců
Miroslav Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
130
Sergej Levčenko
HC Gymnázium Sokolov
119
Roman Půta
Sokol Bolevec "B"
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miroslav Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
24
Martin Lanzendorf
Sokol Bolevec "B"
20
Aleš Bělík
Tatran Třemošná
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Půta
Sokol Bolevec "B"
32
Sergej Levčenko
HC Gymnázium Sokolov
30
David Kopřiva
TJ Sokol Šťáhlavy
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.