Západočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
ZČ liga muži
Rozpis soutěže
ZČ liga muži
ZČ liga starší žáci
ZČ liga starší žákyně
ZČ liga mladší žáci
ZČ liga mladší žákyně
Krajské školní ligy
Marián Šiška
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1965
Typ licence
Licence B
Platnost licence
9.6.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
5.3. 11:00
AC087
Talent Plzeň B - Sez. Ústí
25 : 23
19.2. 15:00
AC074
Talent Plzeň B - Strakonice
34 : 30
12.12. 16:00
AC066
VŠ Plzeň - Praha 4
29 : 30
17.10. 10:30
AC021
Sez. Ústí - Talent Plzeň B
23 : 22
2.liga mužů SVČ
30.4. 16:00
AD123
S.Vršovice - Jablonec
27 : 27
26.3. 18:00
AD099
Ústí n.L. - Louny
23 : 25
14.11. 13:00
AD040
Ústí n.L. - Dukla jun.
29 : 26
7.11. 17:00
AD036
Most - Chomutov
21 : 24
23.10. 17:00
AD028
TJ Sokol Bělá - Louny
26 : 25
1.liga starších dorostenců
5.3. 15:00
AG087
Talent Plzeň - Náchod
29 : 29
1.liga mladších dorostenců Č
5.3. 13:00
AJ087
Talent Plzeň - Náchod
37 : 27
19.2. 13:00
AJ074
Talent Plzeň - Strakonice
25 : 23
28.11. 11:00
AJ053
S.Vršovice - Dukla
19 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
28.11. 09:00
AL053
Vršovice B - Zruč n.S.
28 : 39
20.11. 18:00
AL045
Zruč n.S. - Chrudim
35 : 19
Český pohár mužů
17.9. 17:30
AN039
Dukla jun. - Žatec
24 : 20
2.liga žen Č
30.4. 17:45
AS116
S.Vršovice - Strakonice
29 : 23
10.4. 15:00
AS103
Tachov STD - S.Vršovice
21 : 27
13.3. 14:40
AS090
1.HC Pardubice - Kobylisy B
25 : 34
13.3. 13:00
AS088
Pardubice - Most B
30 : 16
6.11. 19:00
AS044
Most B - Milevsko
26 : 23
3.10. 11:00
AS015
S.Vršovice - Most B
27 : 16
1.liga starších dorostenek
30.4. 14:15
AU116
S.Vršovice - H.Brod
26 : 33
3.10. 13:00
AU015
S.Vršovice - Slavia
18 : 31
1.liga mladších dorostenek Č
3.4. 10:30
AW099
Háje - Slavia
10 : 21
13.3. 16:20
AW088
Pardubice - Slavia
27 : 25
12.2. 10:30
AW062
Háje - Pardubice
11 : 23
3.10. 09:00
AW015
S.Vršovice - Slavia
35 : 29
Přebor Prahy mužů
10.6. 20:00
BA069
S.Vršovice B - Všenory
24 : 24
30.5. 20:45
BA078
Praha 4 "B" - Všenory
26 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Sezona 2 - 18. kolo - výsledky
video
online
Třemošná - Plzenec "B"
26 : 18
video
online
Šťáhlavy - TJ Loko Plzeň
21 : 21
video
online
Starý Plzenec "A" - Sokolov
33 : 19
video
online
Košutka B - Bolevec "B"
27 : 28
video
online
VŠ Plzeň "B" - Rokycany "B"
32 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
VŠ Plzeň "B"
18
15
1
2
428 : 327
31
2
TJ Loko Plzeň
18
14
1
3
427 : 300
29
3
Šťáhlavy
18
10
3
5
381 : 322
23
4
Starý Plzenec "A"
18
11
1
6
437 : 366
23
5
Bolevec "B"
18
11
1
6
440 : 392
23
6
Třemošná
18
8
0
10
401 : 401
16
7
Košutka B
18
6
2
10
401 : 410
14
8
Rokycany "B"
18
6
1
11
383 : 433
13
9
Plzenec "B"
18
3
0
15
315 : 452
6
10
Sokolov
18
1
0
17
380 : 590
2
Tabulka střelců
Miroslav Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
130
Sergej Levčenko
HC Gymnázium Sokolov
119
Roman Půta
Sokol Bolevec "B"
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miroslav Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
24
Martin Lanzendorf
Sokol Bolevec "B"
20
Aleš Bělík
Tatran Třemošná
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Půta
Sokol Bolevec "B"
32
Sergej Levčenko
HC Gymnázium Sokolov
30
David Kopřiva
TJ Sokol Šťáhlavy
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.