Západočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
ZČ liga muži
ZČ liga starší žáci
ZČ liga starší žákyně
Rozpis soutěže
ZČ liga starší žákyně
ZČ liga mladší žáci
ZČ liga mladší žákyně
Krajské školní ligy
Petr Dubský
Post
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1977
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
65
Starty
2 liga mužů JZČ
17.04. [AC120]
VŠ Plzeň - Sez. Ústí
23 : 22
1 branek
17.10. [AC022]
VŠ Plzeň - Bohemians
32 : 23
0 branek
Český pohár mužů
02.09. [AN006]
Starý Plzenec "A" - VŠ Plzeň
21 : 23
0 branek
ZČ liga muži
05.06. [A90]
VŠ Plzeň "B" - Rokycany "B"
32 : 21
5 branek
22.05. [A79]
VŠ Plzeň "B" - Třemošná
32 : 19
7 branek
15.05. [A73]
Košutka B - VŠ Plzeň "B"
22 : 23
4 branek
08.05. [A68]
VŠ Plzeň "B" - Šťáhlavy
19 : 19
5 branek
01.05. [A64]
Bolevec "B" - VŠ Plzeň "B"
20 : 26
6 branek
17.04. [A57]
VŠ Plzeň "B" - Plzenec "B"
26 : 12
2 branek
09.04. [A55]
Starý Plzenec "A" - VŠ Plzeň "B"
24 : 22
3 branek
03.04. [A46]
TJ Loko Plzeň - VŠ Plzeň "B"
15 : 18
3 branek
17.10. [A34]
Třemošná - VŠ Plzeň "B"
20 : 21
2 branek
08.10. [A28]
VŠ Plzeň "B" - Košutka B
22 : 20
4 branek
02.10. [A23]
Šťáhlavy - VŠ Plzeň "B"
16 : 15
3 branek
24.09. [A19]
VŠ Plzeň "B" - Bolevec "B"
19 : 18
5 branek
19.09. [A12]
Plzenec "B" - VŠ Plzeň "B"
18 : 30
5 branek
10.09. [A10]
VŠ Plzeň "B" - Starý Plzenec "A"
23 : 18
2 branek
03.09. [A01]
VŠ Plzeň "B" - TJ Loko Plzeň
13 : 12
3 branek
29.05. [A82]
Sokolov - VŠ Plzeň "B"
20 : 29
5 branek
Předchozí kola
Sezona 2 - 14. kolo - výsledky
video
online
Tachov "A" - Loko Cheb
15 : 19
video
online
VŠ Plzeň - DHC Plzeň A
26 : 8
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
VŠ Plzeň
10
9
1
0
266 : 101
19
2
DHC Plzeň A
10
6
1
3
170 : 157
13
3
Loko Cheb
10
6
0
4
189 : 153
12
4
HC Plzeň
10
5
2
3
172 : 167
12
5
Tachov "A"
10
1
0
9
142 : 200
2
6
DHC Plzeň B
10
1
0
9
109 : 270
2
Tabulka střelců
Michaela Buchlovská
Lokomotiva Cheb
67
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
55
Eliška Janoušková
HC Plzeň
46
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Buchlovská
Lokomotiva Cheb
11
Anna Haberová
HC Plzeň
10
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Anna Schneiderová
TJ Slavoj Tachov
12
Lucie Křížová
HC Plzeň
10
Kateřina Dubská
Lokomotiva Cheb
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.