Západočeský svaz házené
archiv 2010 / 2011
Archiv
Mistrovské soutěže 10/11
ZČ liga muži
Rozpis soutěže
ZČ liga muži
ZČ liga starší žáci
ZČ liga starší žákyně
ZČ liga mladší žáci
ZČ liga mladší žákyně
Krajské školní ligy
David Barabáš
Post
Mateřský klub
Tatran Litovel
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1986
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
24
Počet branek
84
Starty
1.liga mužů
15.05. [AB078]
Karviná jun. - Litovel
34 : 25
1 branek
07.05. [AB132]
Litovel - Bystřice p.H.
27 : 24
4 branek
30.04. [AB122]
Náchod - Litovel
22 : 20
5 branek
16.04. [AB119]
Litovel - Chodov
24 : 24
0 branek
10.04. [AB111]
N.Veselí - Litovel
25 : 24
3 branek
02.04. [AB106]
Litovel - Ostrava
26 : 26
2 branek
26.03. [AB100]
Košutka - Litovel
24 : 23
6 branek
19.03. [AB093]
Litovel - Dvůr Králové
28 : 26
4 branek
06.03. [AB089]
Jičín "B" - Litovel
24 : 19
1 branek
26.02. [AB080]
Litovel - Šumperk
30 : 25
6 branek
13.02. [AB067]
Kostelec n.H. - Litovel
21 : 27
6 branek
11.12. [AB066]
Bystřice p.H. - Litovel
43 : 40
4 branek
04.12. [AB056]
Litovel - Náchod
28 : 18
7 branek
28.11. [AB053]
Chodov - Litovel
33 : 27
4 branek
20.11. [AB045]
Litovel - N.Veselí
33 : 26
3 branek
14.11. [AB040]
Ostrava - Litovel
23 : 32
4 branek
06.11. [AB034]
Litovel - Košutka
29 : 26
2 branek
23.10. [AB027]
Dvůr Králové - Litovel
28 : 30
2 branek
16.10. [AB023]
Litovel - Jičín "B"
26 : 18
5 branek
10.10. [AB014]
Šumperk - Litovel
25 : 20
4 branek
02.10. [AB012]
Litovel - Karviná jun.
22 : 23
4 branek
25.09. [AB001]
Litovel - Kostelec n.H.
34 : 26
3 branek
Český pohár mužů
17.11. [AN069]
Litovel - Třeboň
21 : 27
4 branek
28.09. [AN065]
Litovel - Karviná jun.
27 : 22
0 branek
Předchozí kola
Sezona 2 - 18. kolo - výsledky
video
online
Třemošná - Plzenec "B"
26 : 18
video
online
Šťáhlavy - TJ Loko Plzeň
21 : 21
video
online
Starý Plzenec "A" - Sokolov
33 : 19
video
online
Košutka B - Bolevec "B"
27 : 28
video
online
VŠ Plzeň "B" - Rokycany "B"
32 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
VŠ Plzeň "B"
18
15
1
2
428 : 327
31
2
TJ Loko Plzeň
18
14
1
3
427 : 300
29
3
Šťáhlavy
18
10
3
5
381 : 322
23
4
Starý Plzenec "A"
18
11
1
6
437 : 366
23
5
Bolevec "B"
18
11
1
6
440 : 392
23
6
Třemošná
18
8
0
10
401 : 401
16
7
Košutka B
18
6
2
10
401 : 410
14
8
Rokycany "B"
18
6
1
11
383 : 433
13
9
Plzenec "B"
18
3
0
15
315 : 452
6
10
Sokolov
18
1
0
17
380 : 590
2
Tabulka střelců
Miroslav Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
130
Sergej Levčenko
HC Gymnázium Sokolov
119
Roman Půta
Sokol Bolevec "B"
104
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miroslav Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
24
Martin Lanzendorf
Sokol Bolevec "B"
20
Aleš Bělík
Tatran Třemošná
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Půta
Sokol Bolevec "B"
32
Sergej Levčenko
HC Gymnázium Sokolov
30
David Kopřiva
TJ Sokol Šťáhlavy
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.